Projekt „Pozytywna przedsiębiorczość”


Udział w projekcie jest bezpłatny, będzie polegał na wypełnieniu ankiet telefonicznych i online, uczestnicy otrzymają darmowy konsulting i indywidualny profil talentów, zasobów osobistych, kreatywności, warunków pracy i składników dobrostanu, a dla chętnych dostępne będą warsztaty grupowe oraz promocja wideo w kanałach komunikacyjnych projektu. Projekt realizowany jest w King’s College London.

Projekt „Pozytywna przedsiębiorczość” ma na celu zbadanie, a następnie wspomaganie przedsiębiorców w optymalnym wykorzystaniu ich talentów – silnych stron charakteru, w szczególności w sposób, który będzie pozwalał na osiągnięcie satysfakcji zawodowej i życiowej oraz dobrostanu osobistego i rodzinnego, a także na zbudowanie trwałych podstaw budowania satysfakcji i dobrostanu w długim okresie. Projekt realizowany jest w ramach programu Marii Skłodowskiej-Curie w King’s College London i jest finansowany przez Komisję Europejską w ramach programu Horyzont 2020 (nr 793117).


Więcej informacji:
www.pozytywnybiznes.pl
https://www.kcl.ac.uk/research/positive-entrepreneurship

Zgłoszenia do pierwszej fazy projektu przyjmowane będą do 10 stycznia 2020, proszę przesyłać je na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z podaniem numeru telefonu.