Startuj z biznesem

baner01

WSPARCIE SZKOLENIOWO – DORADCZE W PROJEKCIE „STARTUJ Z BIZNESEM”

Kandydatki i Kandydatów do projektu „Startuj z biznesem” informujemy, że w zakładce dokumenty zostały zamieszczone wzory dokumentów związanych z ubieganiem się o wsparcie finansowe i wsparcie pomostowe.

W związku z planowanym zakończeniem procedury rekrutacji i wyboru 60 osób zakwalifikowanych do projektu, zgodnie z §  9 pkt 1 Regulaminem rekrutacji następnym etapem będzie wsparcie szkoleniowo-doradcze.

Wsparcie szkoleniowo - doradcze o charakterze podstawowym jest pierwszym etapem realizacji projektu. Udział w nim jest obowiązkowy dla wszystkich Uczestników Projektu (60 osób)i niezbędny w celu aplikowania o wsparcie finansowe.

W ramach wsparcia szkoleniowo-doradczego podstawowego dla każdego uczestnika projektu zostanie:
• Przeprowadzona diagnoza potrzeb szkoleniowo-doradczych oraz opracowanie Indywidualnego Planu Działania w wymiarze 1 godziny/osobę.
• Zapewnione doradztwa podstawowego z pisania biznesplanów w wymiarze min. 2 godzin/osobę.
• Przeprowadzone szkolenie „ABC Przedsiębiorczości” w wymiarze 50 godzin/grupę szkoleniową.

Osoby zakwalifikowane do projektu będą telefonicznie, e-mailowo oraz za pośrednictwem strony internetowej  informowane o terminie realizacji poszczególnych elementów wymienionych powyżej.

Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z Regulaminem przyznawania środków finansowych  oraz zakresem dokumentów niezbędnych do ubiegania się o wsparcia finansowe i pomostowe, a także o rozpoczęcie prac związanych z wypełnieniem dokumentacji.

Na spotkanie z coatchem, który będzie realizował doradztwo podstawowe należy zabrać wstępnie przygotowaną dokumentację.

Kontakt

Startuj z biznesem
24-110 Puławy
ul. Mościckiego 1
Tel. 81 470 09 00
Tel. 81 470 09 01
fax. 81 470 09 30
email. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jesteś tutaj: Home Aktualności WSPARCIE SZKOLENIOWO – DORADCZE W PROJEKCIE „STARTUJ Z BIZNESEM”