Startuj z biznesem

baner01

WSTĘPNE WYNIKI OCENY MERYTORYCZNEJ WNIOSKÓW O PRZYZNANIE ŚRODKÓW FINANSOWYCH NA ROZWÓJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI PROJEKTU ,,Startuj z biznesem’’

Uczestnicy projektu „Startuj z biznesem" ubiegający się o dofinansowanie w ramach wsparcia finansowego na rozwój przedsiębiorczości informujemy, że w wyniku prac Komisji Oceny Wniosków, które odbywało się w dniu 18.12.2014r.) wyłoniono:
45 wniosków o przyznanie środków finansowych na rozwój przedsiębiorczości kwalifikujących się do dofinansowania, 3 wnioski zostały wpisane na listę rezerwową wniosków kwalifikujących się do objęcia wsparciem oraz 5 wniosków niekwalifikujący się do objęcia wsparciem finansowym ze względu na nie uzyskanie we wszystkich kryteriach oceny merytorycznej przynajmniej 40%.
Uczestnicy, których wnioski nie zostały zakwalifikowane do otrzymania wsparcia inwestycyjnego mają możliwość wnioskowania do Komisji Oceny Wniosków o ponowne rozpatrzenie biznesplanu i przedstawienia dodatkowych wyjaśnień/informacji dotyczących planowanego przedsięwzięcia. Wnioski o ponowne rozpatrzenie od decyzji KOW z podaną listą zarzutów wraz z uzasadnieniem powinny zostać złożone przez Uczestników w terminie nie dłuższym niż 5 dni roboczych od dnia otrzymania informacji o wynikach oceny merytorycznej.

Informujemy, że ww. listy mogą ulec zmianie w przypadku pozytywnego rozpatrzenia wniosków o ponowne rozpatrzenie biznesplanów lub zrezygnowania przez Uczestników projektu z możliwości uzyskania dofinansowania, a także po zatwierdzeniu ostatecznych list przez Wojewódzki Urząd Pracy w Lublinie.

wstępna lista wniosków o przyznanie środków finansowych na rozwój przedsiębiorczości kwalifikujących się do objęcia wsparciem.

wstępna lista rezerwowa wniosków o przyznanie środków finansowych na rozwój przedsiębiorczości kwalifikujących się do objęcia wsparciem.

lista wniosków o przyznanie środków finansowych na rozwój przedsiębiorczości nie kwalifikujących się do objęcia wsparciem.

Kontakt

Startuj z biznesem
24-110 Puławy
ul. Mościckiego 1
Tel. 81 470 09 00
Tel. 81 470 09 01
fax. 81 470 09 30
email. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jesteś tutaj: Home Aktualności WSTĘPNE WYNIKI OCENY MERYTORYCZNEJ WNIOSKÓW O PRZYZNANIE ŚRODKÓW FINANSOWYCH NA ROZWÓJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI PROJEKTU ,,Startuj z biznesem’’