Loading…
  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

TARGI PRACY W KRAŚNIKU


Wśród wystawców znalazła się również Fundacja ,,Puławskie Centrum Przedsiębiorczości”, której ofertę prezentowali przedstawiciele Puławskiego Funduszu Pożyczkowego oraz Puławskiego Funduszu Poręczeń Kredytowych. Konsultanci podpowiadali jak założyć własną działalność, jak zdobyć dofinansowanie zwrotne i bezzwrotne, z jakich szkoleń można skorzystać, a także opowiadali o pożyczkach na preferencyjnych warunkach dopasowanych do indywidualnych potrzeb.

z1

Organizatorzy przewidzieli w programie panele dyskusyjne pt. ,,Edukacja Twoją Ścieżką do kariery” o tematyce wiodącej: wpływ wykształcenia na zatrudnienie, co wpływa na jakość edukacji w Polsce, potrzeby lokalnego rynku pracy a dostępna baza edukacyjna. W roli ekspertów wystąpili m.in. dr inż. Marek Miłosz - Politechnika Lubelska, dr Błażej Dyczewski - Wyższa Szkoła Nauk Społecznych z siedzibą w Lublinie, dr Iwona Lasek-Surowiec - Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Chełmie, dr Michał Jarmuł - Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie.

Drugi panel pt. ,,Czas na Biznes? Wyzwania lokalnej przedsiębiorczości”, odpowiadał na pytania dlaczego warto założyć swój biznes, co zrobić, aby biznes przetrwał i odniósł sukces, dlaczego warto założyć i rozwijać firmę na terenie Lubelszczyzny, jakie są zewnętrzne możliwości wsparcia biznesu? Członkami panelu dyskusyjnego byli: Andrzej Maj - Starosta Kraśnicki, Wioletta Wilkos - Prezes Zarządu Lokalnej Grupy Działania Ziemi Kraśnickiej, Tomasz Małecki - Prezes Zarządu Lubelskiego Parku Naukowo-Technologicznego w Lublinie.
Dziękujemy wszystkim za udział.

Podaruj 1% podatku

KRS: 0000097219
Przekazanie podatku nic Cię nie kosztuje a pieniądze przeznaczone zostaną na wsparcie przedsiębiorczości na Lubelszczyźnie.
Sprawdź jak wypełnić PIT lub przyjdź po informację do nas!!!

Kontakt

Fundacja "Puławskie Centrum Przedsiębiorczości"
24-110 Puławy,
ul.Mościckiego 1
tel. (81) 470 09 00,
tel. (81) 470 09 01
fax. (81) 470 09 30

Punkt Konsultacyjny KSU
24-100 Puławy
ul. Lubelska 2e IIp
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. (81) 470 09 00
fax. (81) 470 09 30

Jesteś tutaj: Home Aktualności TARGI PRACY W KRAŚNIKU